Jordan Downey
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49 | 2 | 17 | 19 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jordan Downey |
| Jersey # | 17 |
| DOB | 4/28/08 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Winnipeg, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49 | 2 | 17 | 19 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jordan Downey |
| Jersey # | 17 |
| DOB | 4/28/08 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 0lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Winnipeg, MB |